Wydział Ekonomiczny - aktualności

KONGRES10 marca br. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja dorocznego spotkania poświęconego edukacji finansowej w Polsce i dyskusji nad kierunkami jej rozwoju. W IV Kongresie Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości udział weźmie blisko 500 przedstawicieli instytucji publicznych, samorządów terytorialnych, uczelni, szkół, organizacji pozarządowych oraz sektora finansowego i mediów. Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Cyfryzacji.

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża nadal przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Spotkanie AJP 16122019aPunkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na: Spotkanie informacyjne - Fundusze Europejskie dla Samorządów, które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2019 r. w Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ul. Chopina 52, budynek 7, sala nr 128.

Więcej informacji znajduje się  na plakacie poniżej.

UE2Jak ważne są środki finansowe z Unii Europejskiej przekonali się studenci Wydziału Ekonomicznego, Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas spotkania nt: Fundusze Europejskie na rozwój sektora MŚP, uczestnicy dowiedzieli się, jakie są szanse na pozyskanie funduszy na rozwój przedsiębiorczości.

ZUS10 grudnia 2019 roku na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się wykład Czy warto inwestować w kiwi? Porównanie wybranych systemów emerytalnych, który przeprowadził Pan Andrzej Bończuk, przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gorzowie Wielkopolskim. W wykładzie uczestniczyli studenci studiów stacjonarnych Wydziału Ekonomicznego.