Szanowni wykładowcy, studenci

28 kwietnia 2020 roku o godzinie 10:00 rozpocznie się planowany wykład w ramach programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, który przeprowadzi Pan Jarosław Jezierski. Poniżej informacje na temat zasad rejestracji i uczestnictwa w wykładzie.

Wykład on-line rozpocznie się w dniu 28.04.2020 o godz. 10.00.

Czas trwania wykładu: 60 minut.

Temat wykładu: Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

Prowadzący wykład: Jarosław Jezierski – wykładowca programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Rejestracji na wykład on-line należy dokonać nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu.

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail):

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu on-line, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji.

Wykład on-line ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie.

Wykładowca będzie się z Państwem komunikował poprzez audio i video, będzie również wykorzystywana prezentacja.

W wykładzie można uczestniczyć korzystając z laptopa, jak i komórki/tabletu. Korzystając z komórki/tabletu można uczestniczyć w wykładzie poprzez przeglądarkę internetową (polecamy np. aktualną przeglądarkę Chrome, nie wszystkie przeglądarki, szczególnie nieaktualne- będą umożliwiały uczestnictwo w wykładzie, dlatego prosimy przed wykładem sprawdzić czy wykorzystywana przeglądarka będzie obsługiwała wykład on-line).

Uczelniany koordynator programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

dr Andrzej Kuciński