logo NZBW dniu 12.05.2020 roku odbyło się webinarium na temat „Wiarygodność finansowa, co możesz zyskać? Rola BIK”, które poprowadził Pan Jarosław Jezierski Regionalny koordynator programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Wykład „Wiarygodność finansowa, co możesz zyskać? Rola BIK” wprowadza w tematykę dotyczącą minimalizowania ryzyka kredytowego, zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony obrotu pieniężnego oraz zapobiegania nadmiernemu zadłużeniu.

W spotkaniu uczestniczyli studenci Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Uczestnicy spotkania uzyskali certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu. Program NZB powstał z inicjatywy związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej. Jest on realizowany od 2009 roku na ponad 120 uczelniach w Polsce. Celem Programu jest podniesienie poziomu wiedzy ekonomicznej studentów polskich uczelni.

Uczelniany koordynator programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

dr Andrzej Kuciński