Wydział Humanistyczny - konferencje i seminaria

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim

Katedra Edukacji Dziecka

Zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

z cyklu: Zdrowie w perspektywie pedagogicznej,

która odbędzie się 28 listopada 2017 r. w Gorzowie Wielkopolskim.

Tematem tegorocznego spotkania są Determinanty zdrowia dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo

Zakład Języka Polskiego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Instytut Biskupa Pluty w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zapraszają do udziału w XI interdyscyplinarnej konferencji naukowej pod hasłem

Język. Religia. Tożsamość,

która odbędzie się w dn. 23-26 kwietnia 2017 r. w Głogowie (Dom Uzdrowienie Chorych).

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt.:

Wychowanie przez sport – praktyczna wiedza o funkcjonowaniu ucznia w szkole sportowej/szkole mistrzostwa sportowego.

Zapraszamy na otwarcie wystawy "Deutschland im Koffer" w budynku Biblioteki  Głównej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ul. Chopina 52 dnia 24.05.2016r. o godzinie 11.00.

Wystawę organizuje i finansuje Goethe-Institut w Warszawie. "Deutschland im Koffer" jest doskonałym

Szanowni Państwo,

Wydział Humanistyczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Instytut Biskupa Wilhelma Pluty w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zapraszają do udziału  w X transdyscyplinarnej konferencji naukowej pod hasłem Język doświadczenia religijnego, która odbędzie się w Grzybowie  k. Kołobrzegu, w dniach 12 – 13 – 14 września 2016r.

Celem konferencji jest badanie procesów i zjawisk komunikacji religijnej, analizowanie i prezentacja wyników naukowych poszukiwań odpowiedzi na pytanie

ODDZIAŁ  w  GORZOWIE  WIELKOPOLSKIM

Towarzystwo Miłośników Języka Polskiego oraz Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza (Oddziały w Gorzowie Wielkopolskim)  zapraszają na zebranie naukowe, które odbędzie się w piątek 22 kwietnia o godz. 15.30 w