|   EN

Kultura

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na spotkanie autorskie Haliny Grochowskiej laureatki Lubuskiego Wawrzynu Literackiego 2018 w kategorii Proza za powieść "Poprawiny".

Galeria Punkty Widzenia zaprasza na wernisaż wystawy Leszka Harasimowicza pn. "All you can mix".  w dniu 11 października o godz. 18.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Fryderyka Chopina 52.

 

 

Więcej informacji na www.leszekharasimowicz.com.

Studenci II roku filologii germańskiej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zapraszają na sztukę teatralną pt. „Śladami Nibelungów“, która jest realizacją średniowiecznego germańskiego eposu bohaterskiego rozgrywającego się w krainie mgieł.

Koncert zespołów z Polski, Ukrainy i Republiki Czeskiej w sali audytoryjnej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim

w ramach VIII Festiwalu Nauki i Kultury Europejskiej

16 maja 2019

W ramach VIII Festiwalu Nauki i Kultury Europejskiej odbył się w Strzelcach Krajeńskich koncert zespołów artystycznych Narodowego Uniwersytetu Sadownictwa w Humaniu (Ukraina).

Serdecznie zapraszamy Państwa na święto ulicy Teatralnej pod nazwą " Teatralna od kulis". Jest to już trzecia edycja spotkań instytucji przy ulicy Teatralnej wraz z mieszkańcami Gorzowa Wielkopolskiego.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na VIII Festiwal Nauki i Kultry Europejskiej. W programie wiele atrakcji, wydarzenia bedą miały miejsce min. w murach Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Szanowni Państwo,

w ramach VIII Festiwalu Nauki i Kultury Europejskiej odbędzie się dyktando, podczas którego uczestnicy będą rywalizować o tytuł Gorzowskiego Mistrza Ortografii.

Back to top