Aktualności

finsim liga akademickaFINSIM Liga Akademicka – nowoczesna symulacja zarządzania bankiem - rekrutacja

Liga Akademicka to nowoczesny program szkoleniowy w postaci gry symulacyjnej on-line z zarządzania bankiem. Uczestnicy, działając w zespołach, mogą doświadczyć konsekwencji swoich decyzji zarządczych, podjętych w konkurencyjnym środowisku makroekonomicznym, symulowanym przez program w kolejnych okresach. Uczestnicy tworzą Zespoły reprezentujące zarządy banków, konkurujących między sobą.

Komunikat Nr 15/140/2020

z dnia 23 października 2020 r.

w sprawie zmiany formy kształcenia na kierunkach studiów prowadzonych
w Akademii im. Jakuba z Paradyża

Komunikat Nr 15/140/2020

z dnia 23 października 2020 r.

w sprawie zmiany formy kształcenia na kierunkach studiów prowadzonych
w Akademii im. Jakuba z Paradyża

Szanowni Państwo,

Drodzy Studenci,

decyzją JM Rektor prof. dr hab. Elżbiety Skorupskiej-Raczyńskiej dni 30 października i 2 listopada br. są dniami rektorskimi i dniami wolnymi od pracy dla administracji AJP.

Szanowni Państwo,

rekrutacja na studia na rok akademicki 2020/2021 w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim została zakończona.

Procedura wypożyczeń w Bibliotece Wydziału Humanistycznego:

1. Książki wybieramy z katalogu dostępnego online (link na stronie Akademii) https://opac.ajp.edu.pl/cgi-bin/wspd_cgi.sh/wo2_search.p?R=1&IDBibl=119&ID1=FMMGRNNLNMKEGCKRKON&ln=pl
    Prezentacja dot. obsługi katalogu OPAC: Pobierz plik (KORZYSTANIE Z KATALOGU OPAC - POKAZ.pptx)  Obsługa katalogu OPAC

2. Listę książek, które chcemy wypożyczyć przesyłamy na adres mailowy bwh@ajp.edu.pl
  3. Lista musi zawierać autora, tytuł i numer inwentarza.
  4. Zamówienia można składać również telefonicznie w godzinach pracy biblioteki pod nr 957216047
  5. Książki odbieramy osobiście w budynku biblioteki.